Este o reala placere sa-i admiri.
multumesc, ma bucur ca va plac si imi pare rau ca nu am avut o pensula sa ii pensulez de amidonul care le mai ia un pic din farmec
Este o reala placere sa-i admiri.
RăspundețiȘtergeremultumesc, ma bucur ca va plac si imi pare rau ca nu am avut o pensula sa ii pensulez de amidonul care le mai ia un pic din farmec
RăspundețiȘtergere